Baanagenda

Baanagenda

Genoemde tijden betreffen teesluitingen, deze kunnen afwijken van de aanvangstijdstippen (in geval van een shotgun-evenement sluiten we de baan eerder). Wijzigingen voorbehouden.

.

Agenda

  • Saturday 20 April, 09:04 – 14:24

    Dutch Kids Tour

  • Sunday 21 April, 08:56 – 16:40

    NGF Competitie Heren1 36h

  • Sunday 21 April, 08:56 – 16:40

    NGF Competitie Heren 2 36h

  • Tuesday 23 April, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Stableford Q

  • Tuesday 23 April, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford Q

  • Wednesday 24 April, 12:30 – 17:00

    HEREN NODIGEN DAMES UIT Shotgun

  • Thursday 25 April, 10:32 – 16:40

    NGF Competitie Dames 1 50+ (27h)

  • Thursday 25 April, 11:28 – 14:48

    NGF Competitie Dames2 50 plus -18h-

  • Friday 26 April, 11:28 – 14:48

    NGF Competitie Heren 1 65plus -18h

  • Friday 26 April, 11:28 – 14:48

    NGF Competitie Heren 2 65plus -18h

  • Friday 26 April, 17:12 – 18:32

    VAC Inloop only

  • Tuesday 30 April, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Spelvorm start H10

  • Tuesday 30 April, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Spelvorm start H10

  • Wednesday 1 May, 10:00 – 11:20

    Herendag 18 holes Stableford

  • Wednesday 1 May, 10:48 – 12:04

    Herendag 9 holes Stableford

  • Friday 3 May, 11:28 – 14:48

    NGF Competitie Heren 2 – 50 plus -18h-

  • Friday 3 May, 17:12 – 18:32

    VAC Stableford

  • Saturday 4 May, 13:30 – 16:00

    Golfstarttour

  • Sunday 5 May, 10:32 – 16:40

    NGF Competitie Dames 1 -27h-

  • Tuesday 7 May, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Strokeplay Q

  • Tuesday 7 May, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford Q

  • Wednesday 8 May, 10:00 – 11:20

    Herendag 18 holes Strokeplay

  • Wednesday 8 May, 10:56 – 12:12

    Herendag 9 holes Strokeplay

  • Tuesday 14 May, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Zweedse wedstrijd

  • Tuesday 14 May, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford

  • Wednesday 15 May, 10:00 – 11:20

    Herendag 18 holes Stableford

  • Wednesday 15 May, 10:48 – 12:04

    Herendag 9 holes stableford

  • Wednesday 15 May, 18:30 – 20:00

    Golfstarttour

  • Thursday 16 May, 14:30 – 17:00

    Moore MKW BusinessCup 2

  • Friday 17 May, 14:30 – 16:30

    Relatie Golfdag

  • Saturday 18 May, 08:48 – 10:16

    Maandbeker Mei Cat II

  • Saturday 18 May, 10:32 – 11:52

    Maandbeker Mei Cat I

  • Saturday 18 May, 12:00 – 12:32

    Maandbeker Mei Cat III

  • Tuesday 21 May, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Stableford Q

  • Tuesday 21 May, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford Q

  • Wednesday 22 May, 12:30 – 17:00

    VRIENDENDAG op de Herendag

  • Thursday 23 May, 12:00 – 18:30

    Ronald McDonald Golfdag

  • Tuesday 28 May, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Spelvorm start H10

  • Tuesday 28 May, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Spelvorm start H10

  • Wednesday 29 May, 10:00 – 11:20

    Herendag 18 holes Stableford

  • Wednesday 29 May, 10:56 – 12:12

    Herendag 9 holes Stableford

  • Friday 31 May, 14:30 – 17:00

    Relatie Golfdag

  • Saturday 1 June, 14:30 – 17:00

    Golfstarttour

  • Tuesday 4 June, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Strokeplay Q

  • Tuesday 4 June, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford Q

  • Wednesday 5 June, 10:00 – 11:20

    Herendag 18 holes Strokeplay

  • Wednesday 5 June, 10:56 – 12:12

    Herendag 9 holes Strokeplay

  • Thursday 6 June, 12:00 – 17:00

    Relatie Golfdag

  • Friday 7 June, 11:30 – 16:30

    Relatie Golfdag

  • Saturday 8 June, 12:30 – 18:00

    STEUN DE HANDICART WEDSTRIJD ( 18 holes)

  • Tuesday 11 June, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Zweedse wedstrijd

  • Tuesday 11 June, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford

  • Wednesday 12 June, 10:00 – 11:20

    Herendag 18 holes Stableford

  • Wednesday 12 June, 10:56 – 12:12

    Herendag 9 holes Stableford

  • Thursday 13 June, 14:30 – 17:00

    Moore MKW BusinessCup 3

  • Sunday 16 June, 08:56 – 10:16

    Maandbeker Juni Cat I

  • Sunday 16 June, 10:32 – 12:00

    Maandbeker Juni Cat II

  • Sunday 16 June, 12:08 – 12:40

    Maandbeker Juni Cat III

  • Tuesday 18 June, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Stableford Q

  • Tuesday 18 June, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford Q

  • Wednesday 19 June, 18:30 – 20:00

    Golfstarttour

  • Thursday 20 June, 17:00 – 17:00

    Avond wedstrijd shotgun heren

  • Friday 21 June, 12:30 – 17:00

    Relatie Golfdag

  • Tuesday 25 June, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Spelvorm start H10

  • Tuesday 25 June, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Spelvorm start H10

  • Wednesday 26 June, 10:00 – 11:20

    Herendag 18 holes Stableford

  • Wednesday 26 June, 10:48 – 12:04

    Herendag 9 holes stableford

  • Tuesday 2 July, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Strokeplay Q

  • Tuesday 2 July, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford Q

  • Wednesday 3 July, 10:56 – 12:12

    Herendag 9 holes Stableford

  • Thursday 4 July, 14:30 – 16:30

    Relatie Golfdag

  • Saturday 6 July, 08:00 – 09:20

    CK Strokeplay A-1e ronde Heren

  • Saturday 6 July, 08:00 – 09:20

    CK Strokeplay A-1e ronde Dames

  • Saturday 6 July, 09:36 – 11:20

    CK Strokeplay B-1e ronde Heren

  • Saturday 6 July, 09:36 – 11:20

    CK Strokeplay B-1e ronde Dames

  • Saturday 6 July, 13:36 – 15:04

    CK Strokeplay A-2e ronde Heren

  • Saturday 6 July, 13:36 – 15:04

    CK Strokeplay A-2e ronde Dames

  • Sunday 7 July, 08:56 – 10:40

    CK Strokeplay B-2e ronde Heren

  • Sunday 7 July, 08:56 – 10:40

    CK Strokeplay B-2e ronde Dames

  • Sunday 7 July, 10:56 – 12:24

    CK Strokeplay A-3e ronde Heren

  • Sunday 7 July, 10:56 – 12:24

    CK Strokeplay A-3e ronde Dames

  • Tuesday 9 July, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford

  • Wednesday 10 July, 10:00 – 11:20

    Herendag 18 holes Strokeplay

  • Wednesday 10 July, 10:56 – 12:12

    Herendag 9 holes Strokeplay

  • Thursday 11 July, 14:30 – 17:00

    Moore MKW Business Cup 4

  • Tuesday 16 July, 12:30 – 17:00

    SPECIAL TUESDAY

  • Wednesday 17 July, 10:00 – 11:20

    Herendag 18 holes Stableford

  • Wednesday 17 July, 10:56 – 12:04

    Herendag 9 holes stableford

  • Friday 19 July, 14:30 – 16:30

    Golf en Bridge

  • Saturday 20 July, 08:56 – 10:16

    Maandbeker Juli Cat II

  • Saturday 20 July, 10:32 – 12:00

    Maandbeker Juli Cat I

  • Saturday 20 July, 12:08 – 12:40

    Maandbeker Juli Cat III

  • Tuesday 23 July, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Stableford Q

  • Tuesday 23 July, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford Q

  • Wednesday 24 July, 10:00 – 11:20

    Herendag 18 holes Stableford

  • Wednesday 24 July, 10:56 – 12:12

    Herendag 9 holes Stableford

  • Tuesday 30 July, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Spelvorm start H10

  • Tuesday 30 July, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Spelvorm start op Hole 10

  • Wednesday 31 July, 10:48 – 12:04

    Herendag 9 holes stableford

  • Friday 2 August, 13:00 – 15:04

    Clubkampioenschap SuperSenioren

  • Tuesday 6 August, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Strokeplay Q

  • Tuesday 6 August, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford Q

  • Thursday 8 August, 13:12 – 13:52

    Zomerbokaal BusinessClub

  • Tuesday 13 August, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Zweedse wedstrijd

  • Tuesday 13 August, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford

  • Wednesday 14 August, 12:00 – 13:00

    HERENUITDAG woensdag 14 augustus

  • Sunday 18 August, 08:56 – 10:16

    Maandbeker Augustus Cat I

  • Sunday 18 August, 10:32 – 12:00

    Maandbeker Augustus Cat II

  • Sunday 18 August, 12:00 – 17:00

    4* wedstrijd

  • Sunday 18 August, 12:08 – 12:40

    Maandbeker Augustus Cat III

  • Tuesday 20 August, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Stableford Q

  • Tuesday 20 August, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford Q

  • Tuesday 27 August, 14:30 – 18:30

    DAMESDAG: TEA TO TEE

  • Tuesday 27 August, 14:30 – 18:30

    DAMESDAG: TEA TO TEE

  • Saturday 31 August, 09:00 – 12:00

    Clubkampioenschap Senioren

  • Sunday 1 September, 09:00 – 12:00

    Clubkampioenschap Senioren dag 2

  • Tuesday 3 September, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Strokeplay Q

  • Tuesday 3 September, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford Q

  • Thursday 5 September, 12:00 – 18:00

    Relatie Golfdag

  • Tuesday 10 September, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Zweedse wedstrijd

  • Tuesday 10 September, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford

  • Thursday 12 September, 14:32 – 17:00

    Moore MKW BusinessCup 5

  • Tuesday 17 September, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Stableford Q

  • Tuesday 17 September, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford Q

  • Saturday 21 September, 08:56 – 10:16

    Maandbeker September Cat II

  • Saturday 21 September, 10:32 – 12:00

    Maandbeker September Cat I

  • Saturday 21 September, 12:08 – 12:40

    Maandbeker September Cat III

  • Tuesday 24 September, 11:32 – 13:32

    DAMES UITDAG 18 HOLES

  • Tuesday 24 September, 11:32 – 13:32

    DAMES UITDAG 9 HOLES

  • Saturday 28 September, 08:00 – 08:08

    Clubkampioenschap Matchplay Dames

  • Saturday 28 September, 08:16 – 08:24

    Clubkampioenschap Matchplay Heren

  • Tuesday 1 October, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Strokeplay Q

  • Tuesday 1 October, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford Q

  • Tuesday 8 October, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Zweedse wedstrijd

  • Tuesday 8 October, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford

  • Thursday 10 October, 14:30 – 17:00

    Moore MKW BusinessCup 6

  • Tuesday 15 October, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Stableford Q

  • Tuesday 15 October, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford Q

  • Sunday 20 October, 08:56 – 10:16

    Maandbeker Oktober Cat I

  • Sunday 20 October, 10:32 – 12:00

    Maandbeker Oktober Cat II

  • Sunday 20 October, 12:08 – 12:40

    Maandbeker Oktober Cat III

  • Tuesday 22 October, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Spelvorm start H10

  • Tuesday 22 October, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Spelvorm start op Hole 10

  • Tuesday 29 October, 10:00 – 11:04

    Damesdag 18 holes Stableford Q

  • Tuesday 29 October, 11:12 – 12:16

    Damesdag 9 holes Stableford Q

  • Saturday 2 November, 10:00 – 11:52

    Maandbeker November Cat II

  • Saturday 2 November, 10:00 – 11:52

    Maandbeker November Cat I

  • Saturday 2 November, 10:00 – 11:52

    Maandbeker November Cat III