Competitieteams 2023

DAMES

Selectie Dames 1 , 36h
zondag 1e klasse

  • Charlotte Otto*
  • Jeanine Beumer
  • Karin Scholte op Reimer
  • Justina Kremin
  • Mirjam Krooneman
  • Rianne de Vries
  • Pinou Eijbersen

Dames  1 , 27h
zondag  1e klasse

  • Yvonne Bergman*
  • Melanie Mengelberg
  • Rianne Harms
  • Elise Bink
  • Renate Oostra
  • Ellen Markus
  • Willemien Agterhuis

Dames  2 , 27h
zondag  3e klasse

  • Tanja Schröder*
  • Eveline Kester
  • Ingrid IJsseldijk
  • Marian Sinnige
  • Marion Overmars
  • Angelica Sloots
  • Jasja Scholtens

Dames senioren  1  ,27h donderdag 1e klasse

  • Mijkel Hamminga*
  • Dini Broeks
  • Annemarie Kuiper
  • Barrie Moll
  • Annelies Schoon
  • Léonie Schouten
  • Aafke Mandersloot
  • Maddy van der Laag

HEREN

Heren 36h Zondag selectie
1e team 1e klasse

  • Peter Lubbinge*
  • Ente Bosma
  • Milo Felida
  • Rutger Jan Oosterhof
  • Jesse Satink
  • Tygo Hemmen
  • Wouter Zandee

Heren 36h Zondag selectie
2e team 3e klasse

  • Leo Kruger*
  • Richard Griffioen
  • Bart van Delft
  • Job Kiekebelt
  • Damien Devine
  • Mark Huisman
  • Patrick Veenstra
  • Joep Jansman

Heren 1, zondag  27h 
4e klasse

  • Brett Boss*
  • Dirk Hoitsma
  • Jan Bouwmeester
  • Alfred Guikema
  • Terry Schaffers
  • Hans Mascini
  • Olaf ten Thij
  • Martijn Nieuwenhuis

Heren senioren 1 , 27h
2e klasse

  • Gerard De Jong*
  • Boudewijn Koole
  • Wilco Wijsman
  • René Hogendoorn
  • Dennis Tjon
  • Theo De Wit
  • Colin Moore

Heren senioren 2 , 27h 
3e klasse

  • Hans Kamphuis*
  • Jack van der Laag
  • Hans Mulder
  • Harrie Bergman
  • Paul Bouwhuis
  • Bert de Vries
  • Mathias Dinkelberg

Heren senioren 1 , 18h 
3e klasse

  • Coen Kemp*
  • Erik Borst
  • Gerrit Wijngaards
  • Hans van ‘t Kruijs
  • Jan Borger Jan
  • Pieter Broshuis
  • Henk Steenhuis 

Heren senioren 2 , 18h 
3e klasse

  • Gerard Van Beek
  • Coen Dijkgraaf
  • Harry Been
  • Leo Schouten
  • Willem van der Rest
  • Ben Poelman
  • Walter Liebregt
  • Ton Vlierhuis